Глава митниці Нефьодов озвучив свою зарплату за жовтень

Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов — Глава митниці Нефьодов озвучив свою зарплату за жовтень
Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов
Фото: Главком
Максим Нефьодов очікує, що у наступні місяці його заробітна плата зросте у два рази Об этом сообщает seats.in.ua со ссылкой на СМИ.


Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що отримав за жовтень понад 24 тисячі гривень зарплати.


Про це Нефьодов сказав в ефірі «Громадського».


«Моя зарплата у минулому місяці була 24 800 з копійками гривень. Але я маю отримувати ще якісь там надбавки за стаж, інтенсивність праці і так далі, тому я очікую, що в моїй декларації ви побачите за наступні місяці десь рази у два чи два з половиною більше», — розповів він.


Водночас очільник митниці наголосив, що «водити в ресторан» (пропонувати хабар — ред.) державного службовця не можна і з ним такого не буде.


«Я до цього ставлюсь досить обачливо, тому що зрозуміло, що велика кількість «бізнесів» тільки й мріють… вони предметно нахиляються й кажуть: коли ж ми з вами вже підемо і предметно поговоримо. Офіційно заявляю: ніколи не піду з цієї посади так, що ви у мене потім знайдете якісь будиночки, ділянки в Конча-Заспі, чи схований на маму «Мазератті», як є у деяких народних обранців», — резюмував він.


Раніше керівник «Украероруху» розповів, які зарплати у його співробітників.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/glava-mitnici-nefodov-ozvuchiv-svoyu-zarplatu-za-zhovten-639544.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя